ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ – ВІДБІР КОМПАНІЙ)

Країна:                   Україна
Проект:                  Проект підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України (UDHEEP)
Кредит №.:           8387-UA
Назва : Нагляд за будівництвом під час виконання робіт у місті Дніпро. Ідентифікаційний № (згідно Плану Закупівель): UDHEEP-DNP-QCBS-01

Україна отримала фінансування від Світового Банку для реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» та планує використати частину коштів на консультаційні послуги.

Консультаційні послуги  («Послуги») включають у себе : Нагляд за будівництвом під час виконання робіт з технічного переоснащення 7 (семи) котелень, заміни основного та допоміжного обладнання 20 (двадцяти) котелень, встановлення 34 (тридцяти чотирьох) індивідуальних теплових пунктів з переоснащенням розподільчих теплових мереж (загальною довжиною близько 11,2 км в однотрубному обчислюванні) а також реконструкцію розподільчих теплових мереж, паропроводів та мереж гарячого водопостачання  загальною довжиною 27,8 км в однотрубному обчислюванні.

Період надання Послуг – 30 (тридцять) місяців, починаючи з травня 2017 року.

Комунальне підприємство «Дніпротеплоенерго» Дніпропетровської обласної ради запрошує правомочні консультаційні фірми («Консультанти»), виразити свою зацікавленість у наданні Послуг. Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію, що підтверджує наявність у них необхідної кваліфікації та відповідного досвіду для надання Послуг.

Короткий список критеріїв відбору:
a) загальній досвід у секторі централізованого теплопостачання – нагляд за будівництвом;
б) відповідний досвід виконання аналогічних завдань з нагляду за будівництвом у сфері теплопостачання;
в) технічні та управлінські можливості компанії (персонал має відповідні діючі сертифікати для виконання Послуг в Україні та досвід роботи в Україні);
г) досвід роботи над проектами, що фінансуються за рахунок міжнародних фінансових організацій (Світовий банк, ЄБРР, ЄІБ, Північний Інвестиційний Банк і т.ін.)

Звертаємо увагу зацікавлених Консультантів на пункт 1.9 Посібника Світового Банку «Відбір та найм консультантів за кошти позик МБРР та кредитів і грантів МАР позичальниками Світового Банку» в редакції від січня 2011 року зі змінами від липня 2014 року («Посібник з відбору та найму консультантів»), що містить політику Світового Банку стосовно конфлікту інтересів.

Консультанти можуть об’єднатися з іншими фірмам у формі спільного підприємства або субпідрядних організацій із надання консультаційних послуг для підвищення рівня кваліфікації

Консультанта буде відібрано відповідно до методу відбору на основі якості та вартості (Consultants’ Quality — and Cost-Based Selection), опис якого наведено у Посібнику з відбору та найму консультантів.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою, що зазначена нижче, у робочі часи з 08:00 до 17:00 години за місцевим часом.

Вираження зацікавленості мають бути доставлені у письмовій формі за зазначеною нижче адресою (особисто, поштою, факсом або електронною поштою) до 15:00 за місцевим часом 28 лютого, 2017. Вираження зацікавленості мають бути представлені із зазначенням наступної теми «UDHEEP-DNP-QCBS-01: Вираження зацікавленості [назва Консультанта]» за вказаною нижче адресою:

Комунальне підприємство «Дніпротеплоенерго» Дніпропетровської обласної ради,
До уваги Масалова Михайла Вікторовича, керівника Регіональної групи управління проектом
вул. Феодосіївська, 7,
49000, м. Дніпро, Україна,
телефон/факс +380 56 2470213,
E-mail:  udheep@dte.dp.ua