ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ) — Спеціаліст з фінансового менеджменту

Комунальне підприємство «Дніпротеплоенерго»

Дніпропетровської обласної ради, м. Дніпропетровськ

 

ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ)

 

Спеціаліст з фінансового менеджменту

 (UDHEEPDNPOCIC-11)

Країна:                Україна

Проект:               Проект підвищення енергоефективності в секторі централізованого

                                 теплопостачання України

Сектор:                Міське централізоване теплопостачання

Проект №:          P132741

 

І.      ВСТУП

 Україна отримала фінансування від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (далі – МБРР) у розмірі 382 млн. доларів США в рамках Угоди про позику № 8387-UA (332 млн. доларів США) та Угоди про позику Фонду чистих технологій № TF016327 (50 млн. доларів США) на реалізацію проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» (далі – Проект).

Проект буде впроваджено під загальним керівництвом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі – Мінрегіон). Мінрегіоном створена Центральна група управління проектом (далі – ЦГУП) з метою координації щоденного управління Проектом, здійснення контролю виконання завдань, що включені до Проекту та стосуються використання коштів, проведення закупівель, фінансового управління, звітності та інших заходів, пов’язаних із впровадженням Проекту. ЦГУП відповідає за загальну координацію діяльності та звітування за Проектом. Підприємства, які беруть участь у Проекті, за підтримки регіональних груп управління проектом відповідають за реалізацію інвестиційного компоненту та щоденне управління діяльністю, пов’язаною з Проектом.

Впровадження Проекту регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2008     № 1027 «Про порядок ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями», іншими актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіону, Операційним посібником Проекту, тощо.

Комунальне підприємство «Дніпротеплоенерго» Дніпропетровської обласної ради», м. Дніпропетровськ отримало частину фінансування у розмірі 22 230 000,00 млн. дол. США, еквівалентну вартості реконструкції муніципальної системи центрального теплопостачання, та має намір використати частину коштів на послуги фінансового менеджменту – позицію спеціаліста з фінансового менеджменту регіональної групи управління проектом (далі – Послуги).

ІІ.    МЕТА

Спеціаліст з фінансового менеджменту здійснює заходи для забезпечення ведення фінансового менеджменту за регіональним компонентом Проекту.

ІІІ.    ОБСЯГ ПОСЛУГ

 Спеціаліст з фінансового менеджменту буде відповідати за виконання наступних завдань:

 • Ведення обліку транзакцій по субрахунку, відкритому для комунального підприємства
 • Підготовка документів на зняття коштів та подання цих документів до ЦГУП.
 • Підготовка та своєчасне подання необхідних фінансових звітів в рамках Проекту до відповідних установ (Світовий банк, Міністерство фінансів України, Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, тощо)
 • Виконання інших завдань, необхідих в рамках реалізації Проекту

 

IV.     ЗВІТНІСТЬ

Спеціаліст з фінансового менеджменту безпосередньо підпорядковується Голові регіональної групи управління Проектом.

 

V.     НАДАНІ РЕСУРСИ

 • робоче місце, обладнане комп’ютером та телефоном
 • доступ до мережі Інтернет, копіювального апарату, принтера та сканера
 • документація за Проектом
 • відповідні документи Світового банку

 

VI.     ОСВІТА ТА КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 • Вища освіта у сфері фінансів/економіки/права.
 • Досвід роботи на посаді фінансиста, економіста або бухгалтера не менше 5 років.
 • Досвід ведення фінансового менеджменту у спільних з МФО проектах не менше 1-го року;
 • досвід роботи у сфері житлово-комунального господарства надає перевагу.
 • практичне знання правил та процедур Світового банку щодо фінансового менеджменту
 • середній рівень володіння англійською, вільне володіння українською та російською мовами.
 • високий рівень комп’ютерних вмінь та навичок, знання та вміння працювати зі стандартними пакетами Microsoft Office – MS Word, Excel та PowerPoint, електронною поштою та базами даних

VII.     МІСЦЕ, ТЕРМІН ТА ОПЛАТА ПОСЛУГ

Послуги будуть надаватись протягом впровадження Проекту в м. Дніпропетровськ на основі повної зайнятості до 31 грудня 2019 року або протягом іншого періоду часу, узгодженого сторонами .

Зацікавлені особи мають надати свої резюме українською мовою на адресу електронної пошти udheep@dte.dp.ua із зазначенням в темі листа «Individual consultant for Financial Management Services» до 18 березня, 2016, 12:00 за місцевим часом.

Консультант буде відібраний відповідно до процедури відбору індивідуального консультанта (IC procedure), яку викладено в Посібнику Світового банку: «Посібник: відбір та найм консультантів в рамках позик МБРР та кредитів і грантів МАР позичальниками Світового банку» від січня 2011 року.